Vakantie Villa Summertime op Curaçao is een prachtige en luxe ingerichte vakantievilla, met een eigen zwembad en een fantastisch uitzicht over zee; 180 graden!
Villa Summertime heeft 4 slaap- en 4 badkamers en is voor maximaal 8 gasten. Een kinderbedje kan altijd geplaatst worden.
De villa is van meer dan alle gemakken voorzien. Het Nespresso apparaat in keuken is er één van, En natuurlijk ligt er een verpakking van de Nespresso cups voor u klaar bij aankomst!
De ligging en de locatie zijn super! Er is veel ruimte in en om de villa, er zijn geen buren. U heeft er volledige privacy en een schitterend uitzicht over zee! En wat natuurlijk heel erg fijn is in een warm klimaat, Villa Summertime ligt perfect op de wind!
Villa Summertime ligt op het bewaakte Coral Estate Resort. Coral Estate Resort heeft haar eigen strand. Op het strand is een duikschool en het zeer goede restaurant Karakter, met bediening op het strand.
Villa Summertime is ook voor twee,vier of 6 personen te reserveren. Het appartement wordt nooit apart verhuurd!
De omgeving van vakantie villa Summertime:
De villa ligt op het terrein van het Coral Estate Resort. Dat ligt aan de zuid west kust van Curaçao, waar alle mooie stranden zijn. Het is er rustig, heuvelachtig en zeer veilig!
Het strand van Coral Estate is op 3 minuten rijden. Op het strand is een duikschool en het is prachtig duiken en snorkelen bij Coral Estate. De duikschool heeft alle uitrusting te huur en u kan er verschillende soorten cursussen volgen.
Op het strand is ook het zeer goede restaurant Karakter. Ze bedienen op het strand en u kan op het strand dineren, voor het ultieme vakantie gevoel!
Vanaf Villa Summertime, is het 20 minuten rijden naar het vliegveld, 10 minuten naar de supermarkt en naar de stad is het 25 minuten.
Andere stranden zoals Daaibooibaai en Porto Marie en diverse restaurants, zijn op minder dan 10 minuten rijden.
Faciliteiten van Villa Summertime:
De villa heeft 4 slaapkamers, allemaal met airconditioning, 4 badkamers, een keuken, een zwembad, een prieel, terrassen, eigen oprit en parkeerplaatsen.
Algemeen:
|
De keuken:
Andere faciliteiten:
|
De prijs van vakantievilla Summertime, per nacht voor maximaal 4 personen is:
* Voor iedere extra persoon komt er per nacht € 15.- per persoon bij.
** In deze periode geldt een minimum verblijf van 14 nachten.
* De prijs is inclusief:
|
* De prijs is exclusief:
|
Borg:
Bij verhuur wordt een borg gevraagd.
De borg voor Villa Summertime bedraagt € 500 voor een verblijf tot 14 nachten.
Bij vertrek, wordt na verrekening van het stroom en water gebruik, het resterende bedrag binnen 3 werkdagen retour geboekt.
Verblijf, aankomst, extra schoonmaak en vertrek:
Het minimum verblijf is 7 nachten.
Aankomsttijd is vanaf 16 uur.
Vertrektijd is 11 uur.
Extra schoonmaak is tegen vergoeding van € 100 mogelijk. Dan wordt ook het beddengoed verschoont en ontvangt u schone handdoeken.
Veel ruimte en privacy bij de prachtige Villa Summertime!